"МОМА СРЕД ЯБЪЛКИ И ГЕРГИНИ"
„Мома сред ябълки и гергини“ ръчно рисувано арт копие с маслени бои, по картината на Владимир Димитров Майстора.
Изцяло ръчно рисувана с Холандски, маслени бои върху платно,за разлика от другите копия на пазара, които са само принт или са наслоени с различни материали за да имитират рисуване. Истинското рисуване означава не просто копиране на линии и форми, а влагане на същия усет, замах, първичен рисунък и натиск на ръката на творец.
Момент от селския живот, на който Майстора отделя голямо място в своето творчество.
„Бог живее навсякъде и в звездите, и в растенията и в животните”, казвал Владимир Димитров Майстора. Художникът, твърдо вярва, че предназначението на изкуството е да просветли, да издигне, да облагороди и обогати човешката душа, да я води към съвършенството. И го доказва с творчеството си.
ОБАДЕТЕ СЕ СЕГА За поръчки 📞 0896 82 29 50 имейл: ogipaint59@abv.bg
Картини за подарък. За дома или офиса.
Рисувана собственоръчно от Оги Новаков върху платно с дървена подрамка. Използвани са холандски маслени бои „Rembrandt“ и „Van Gogh“
Картината се предлага рамкирана, както е на снимката.
Размери на картината с Рамка № 6973
53cм x 45cм – Цена 125 евро / 244,48лв.
63cм x 53cм – Цена 149 евро / 291,42лв.
73cм x 61cм – Цена 199 евро / 389,21лв.
ОБАДЕТЕ СЕ СЕГА За поръчки всеки ден
0896 82 29 50 имейл: ogipaint59@abv.bg
*Закупуването става, след предварителна поръчка на арт копието, за да бъде нарисувано (освен ако не е в наличност).
*Подготовката и рисуването на копието отнема 3-4 работни дни (но могат да се направят и изключения).
*Арт копието е рамкирано и напълно готово за окачване.
*Доставката се извършва чрез куриерска фирма с наложен платеж до посоченият от Вас адрес.
*Всички разходи по доставката се заплащат от купувача!
Ако проявявате интерес към моето творчество, свържете се с мен – Оги Новаков.
телефон: 0896822950 Моля, обаждайте се без притеснение по въпроси за творчеството ми.
имейл: ogipaint59@abv.bg
на КОНТАКТ С МЕН
във ФЕЙСБУК тук >>> https://www.facebook.com/ogi.novakov
Коментари:
Ще съм благодарен да споделите за моето творчество с Ваши приятели! Всички, на които им допадат моите картини, могат да ми изпратят покана за приятелство. С радост ще приема.
Това е моята страница във Фейсбук https://www.facebook.com/Ogi.Novakov.Art/
Благодаря, че написахте коментар! Вашето мнение е наистина ценно за мен, повярвайте!
Ще съм много благодарен да изкажете Вашето впечатление и Ваши предложения.
Ако имате някакви въпроси, не се притеснявайте да попитате. Ще се радвам да помогна!
